آخرین اخبار
آگهی ها
            1392/01/18
استفاده از لباس هایی که ما را زیباتر جلوه دهد همیشه و برای همه افراد مهم و قابل اهمیت بوده و هست، اانتخاب لباسی که اشکالات اندام را پوشانده و در جذابیت ظاهر ما نقش ایفا کند.

  لباس یکی از اصلی ترین و مهم ترین عوامل زیبایی انسان ها به حساب می آید. به همین دلیل استفاده از لباس هایی که ما را زیباتر جلوه دهد همیشه و برای همه افراد مهم و قابل اهمیت بوده و هست، اما انتخاب لباس مناسب زمانی برای فرد به یک موضوع اساسی و حتی معضل تبدیل می شود که او تناسب اندام خود را از دست داده باشد. تهیه لباسی که بتواند اشکالات ظاهری اندام ​ را تا حدی بپوشاند یکی از مهم ترین و قابل توجه ترین معیارهای انتخاب برای این دسته از افراد خواهد بود.
  امروزه طراحان لباس سعی می کنند لباس های مختلف و متنوعی را مناسب با انواع اندام ها طراحی کنند تا به کمک آنها اشکالات​ اندام ها تا حد زیادی پوشانده شود. در این نوع طراحی و آماده سازی، طرح و رنگ پارچه و حتی نوع برش و دوخت بسیار حائزاهمیت خواهد بود. پس اگر شما نیز با اشکالاتی در اندام خود مواجه هستید دقت داشته باشید می توانید مشکل تان را تا حدی با لباس های مناسب کمتر کنید یا به حداقل برسانید.
  به طور معمول اندام خانم ها در قسمت شکم و پهلو چاق تر از سایر بخش ها می شود. اگر شما هم از این دسته افراد هستید، به یاد داشته باشید پارچه های سبک برای شما مناسب تر است. بنابراین از پوشیدن لباس هایی که از پارچه های ضخیم مثل پارچه های پشمی دوخته شده​ خودداری کنید.
  لباس های تنگ و چسبان نیز برای این دسته از افراد به هیچ وجه مناسب نیست​. چراکه استفاده از این نوع لباس ها موجب می شود چاقی های موضعی بیشتر نمایان شود.استفاده از لباس هایی که راه های افقی دار​د نیز این افراد را چاق تر از آنچه که هستند نشان می دهد. پس بهتر است به جای آن از لباس هایی که خطوط عمودی دار​د و آنها را لاغرتر نشان می دهد استفاده کنند.
  همچنین بهتر است این افراد لباس هایی با آستین بلند را انتخاب کنند. رنگ های تیره نیز می تواند به این دسته از افراد کمک کند تا اندامشان مناسب تر به نظر برسد. در نهایت به خاطر داشته باشید، طریقه ایستادن این افراد نیز بسیار مهم است. آنها باید سعی کنند همیشه صاف بایستند. با رعایت همین نکات ساده می توان ظاهر چاقی های موضعی را تا حد زیادی تناسب بخشید.
  ● لباس مناسب برای افراد کوتاه قد
  اگر قد کوتاهی دارید و از این موضوع چندان دلخوشی ندارید، به یاد داشته باشید بهتر است لباسی را انتخاب کنید که در آن رنگ بلوز و شلوار یکی باشد. به این ترتیب قد شما بلندتر به نظر خواهد آمد. همچنین بهتر است از لباس هایی که خطوط عمودی دار​د استفاده کنید. پوشیدن کفش مناسب نیز از مهم ترین مواردی است که افراد کوتاه قد باید به آن توجه داشته باشند. کفش های پاشنه بلند و لژدار می تواند به این دسته از افراد کمک بزرگی بکند.
  افراد کوتاه قد باید دقت داشته باشند​ وزن خود را کنترل کنند چرا که چاق ها به نظر کوتاه تر از افراد لاغر هستند. همچنین این دسته از افراد می توانند از لباس هایی با رنگ تیره نیز کمک بگیرند.همچنین این گروه از افراد بهتر است همیشه لباسی را انتخاب کنند که کاملا اندازه آنها باشد. لباس های گشاد، قد آنها را کوتاه تر از آنچه که هست، نشان می دهد. همچنین باید به یاد داشته باشند اگر از شلوار استفاده می کنند، آن را بیش از حد بالا نکشند؛ این کار قد آنها را کوتاه تر نشان خواهد داد.
  ● لباس هایی که ما را لاغر نشان می دهد
  افرادی که اضافه وزن دارند برای انتخاب یک لباس مناسب عموما با مشکلات جدی مواجه می شوند. این دسته از افراد باید به یاد داشته باشند مدل، جنس و حتی تزئینات لباس را به دقت بررسی کنند تا بتوانند لباسی مناسب که چاقی آنها را بیش از حد نشان ندهد انتخاب کنند.
  افراد چاق به عنوان نخستین نکته در تهیه لباس بهتر است بدانند رنگ های تیره برای آنها بسیار بهتر از رنگ های روشن است. این افراد باید در ترکیب بندی رنگ لباس های خود نیز بسیار دقت داشته باشند. به عنوان مثال بهتر است از بلوز و شلوارهای یک رنگ استفاده کنند تا به این ترتیب اندامی ایده آل تر را از خود نشان دهند. همچنین افراد چاق بهتر است ​ لباس هایی از پارچه های ساده انتخاب کرده و بخرند؛ چراکه پارچه های طرح دار، چاقی این افراد را بیشتر نمایان خواهد کرد
    
   تاریخ درج خبر: 1392/01/18
   ساعت درج خبر:
   • لباس
   • زیبایی لباس
   • لباس مناسب
   • لباس متناسب با اندام
   • نوع لباس
   مطالب مرتبط
   نظرات کاربران
   نظرات کاربران
   نظرشما
   نام
    
   آدرس صندوق الکترونیکی
      
   نظرات کاربران
    
    

   پربازدیدترین ها
   مقالات آموزشی-مهم ترين قدم برای خوشبختی در زندگی مشترک
   مهم ترين قدم برای خوشبختی در زندگی مشترک، انتخاب صحيح و اصولی همسر است.
   مد و لباس
   لیست قیمت
   مقالات آموزشی
   آموزش خانه داری