http://iranneeds.com
سه شنبه 28 مهر 1394
تصاویری از ماندالاهای دست باف
تصاویری از ماندالاهای دست باف

جی مولر نخ های رنگارنگ را به دقت کنار هم می بافد و ماندالاهایی که به عنوان Ojos de Dios شناخته می شوند را می سازد. Ojos de Dios که عبارتی اسپانیایی به معنای چشمان خداست یک هنر قومی محبوب در جنوب غربی آمریکا در دهه 1970 بود.وبسایت لاپلاس: جی مولر نخ های رنگارنگ را به دقت کنار هم می بافد و ماندالاهایی که به عنوان Ojos de Dios شناخته می شوند را می سازد. Ojos de Dios که عبارتی اسپانیایی به معنای چشمان خداست یک هنر قومی محبوب در جنوب غربی آمریکا در دهه 1970 بود. جی می گوید منبع الهام من دیدن چنین ماندالاهایی توسط Huicholes در مرکز مکزیک و سپس به طرز شگفت آوری مشابه آنها که با چوب و نخ توسط تبتی ها بافته می شد، است. به طور سنتی Ojos de Dios ها به دلایل معنوی استفاده می شوند. بسیاری از جاها، آنها را روی پشت بام خود برای جلوگیری از ورود ارواح شیطانی نصب می کنند. اما هنرمند این بافته ها را به عنوان فرم محبوبی از بیان خلق می کند. آثار مولر را مشاهده می کنید.

 
ماندالاهای دست بافماندالاهای دست بافماندالاهای دست بافماندالاهای دست بافماندالاهای دست بافماندالاهای دست بافماندالاهای دست بافماندالاهای دست بافماندالاهای دست بافماندالاهای دست بافماندالاهای دست بافماندالاهای دست بافماندالاهای دست بافماندالاهای دست باف
آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*