http://iranneeds.com
آخرین اخبار

فروش کالا با کارت ١٠‌میلیونی از پایان هفته
یکی از بخش‌های بسته خروج از رکود و تحریک تقاضا، اعطای کارت‌های خرید١٠‌میلیون تومانی بود که به خرید کالا و لوازم خانگی اختصاص داشت.

قیمت پرفروش ترین یخچال فریزر های بازار 28 آبان 94
لیست قیمت پر فروش ترین یخچال فریزرهای بازار در 28 آبان 94

چه کسانی مشمول دریافت کارت 10 میلیونی هستند؟
دولت در راستای تحریک تقاضا در بازار، دو طرح فروش خودرو با تسهیلات 25 میلیون تومانی و کارت‌های اعتباری 10 میلیون تومانی برای خرید کالای مصرفی بادوام ایرانی را از اوایل هفته گذشته در دستور کار خود قرار داد.

تصاویری از چراغ خواب های تصویری و هنرمندانه
هنرمندی به نام Vainius Kubilius با 9 ماه تلاش موفق به تکمیل یک چراغ خواب جالب شد.

تصاویری از ماندالاهای دست باف
جی مولر نخ های رنگارنگ را به دقت کنار هم می بافد و ماندالاهایی که به عنوان Ojos de Dios شناخته می شوند را می سازد. Ojos de Dios که عبارتی اسپانیایی به معنای چشمان خداست یک هنر قومی محبوب در جنوب غربی آمریکا در دهه 1970 بود.

با این عینک کوچک لوازم خانگی را کنترل کنید
عینک واقعیت افزوده شرکت Murata شامل کوچکترین ماژول سوئیچ میکرو رایانه شخصی جهان است و به گونه‌ای طراحی شده که به کاربر، توانایی کنترل از راه دور لوازم خانگی را بدون نیاز به جستجو برای دستگاه کنترل تلویزیون و یا اتصال دستگاهها به برق ارائه می‌کند.

روش تمیز کردن کنترل دستگاه های برقی
ریموت‌های دستگاه‌های الکترونیکی، خیلی سریع با چربی‌های پوست، گرد و خاک، خرده‎های نان و در کل هر گونه چرک، کثیف می‌شوند.

راهنمای خرید و انتخاب لوستر
لوستر یکی از وسایلی است که برای زیباتر کردن فضاهای مسکونی ، مذهبی و حتی محیط های اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد .

10 نکته جالب درباره مایع ظرفشویی
مایع ظرفشویی همراه همیشگی سینک ظرفشویی است، اما قدرت پاک کنندگی آن در همه قسمت های خانه کمک کننده است. این بار که خواستید خانه تکانی کنید حتما نکات زیر را که با استفاده از مایع ظرفشویی انجام می شوند را در نظر بگیرید.

راهنمای نگهداری صحیح از چاقوهای آشپزخانه
یک چاقوی تیز همیشه بهترین نوع چاقو است . اگر شما به ندرت چاقویتان را تیز می کنید حتی گران ترین نوع آن ها را پس امکان دارد که خودتان از این بابت آسیب ببینید.
آگهی های رایگان