آخرین اخبار
آگهی‌ها
            1392/11/28
جلیس یکی از شرکت‌های تولیدکننده مبل است که بیش از سه دهه در ایران سابقه فعالیت دارد. این شرکت در زمینه مبلمان اداری و خانگی خدمات متنوعی به مشتریان ارائه می‌دهد که ما بخشی از آن را به تصویر کشیده‌ایم.
   
  جلیس یکی از شرکت‌های تولیدکننده مبل است که بیش از سه دهه در ایران سابقه فعالیت دارد. این شرکت در زمینه مبلمان اداری و خانگی خدمات متنوعی به مشتریان ارائه می‌دهد که ما بخشی از آن را به تصویر کشیده‌ایم.
   
  تاریخچه شرکت جلیس 
  جلیس فعالیت خود را از سال 1353 شمسی آغاز کرده است. بیش از سه دهه فعالیت همراه با پیشرفت همه جانبه در تولید مبلمان اداری، جلیس را به‌سوی گسترش دامنه محصولات و خدمات رهنمون ساخت. در حال حاضر، در فضایی به وسعت 15.000 متر مربع و با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین فناوری و دانش روز دنیا و با توان تولید منحصر به فرد و اندوخته‌ای از تجربیات گرانبها در زمینه طراحی و ساخت مبلمان اداری، گستره محصولات از انواع میزهای اداری، فایل، کتابخانه، میزهای کنفرانس و پارتیشن تا مبلمان منزل شامل میزهای تلویزیون و سرویس‌های خواب را ارائه نموده است.
  خط مشی شرکت
  کیفیت، ایمنی و محیط زیست، ارزش‌های اساسی جلیس هستند.
  جلیس کیفیت در به‌کارگیری مواد اولیه دارای استانداردهای جهانی، کنترل‌های دقیق کیفی در ایستگاه‌های تولیدی و سیستم تولید با دانش روز، همراه با نگرش حفظ محیط زیست را همواره خط مشی خویش قرار داده است.
  در این راستا رهاورد تلاش‌های مستمر گروه صنعتی جلیس، اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر ISO9001-2008 بوده است. خط مشی کیفی گروه صنعتی جلیس به قرار زیر است:
  1. ارتقاء رضایت مشتریان
  2. بهبود مستمر در عرصه تولید محصولات
  3.بهبود سطح آموزش و آگاهی پرسنل
  4.ارتقاء بهداشت محیط کار
   
  تحقیق و نوآوری
  جلیس جایگاه ممتاز خود را در پرتو تحقیق، تجربه، کیفیت و خدمات به دست آورده است. نوآوری در طراحی و رعایت اصول ارگونومی به عنوان اساس حرکت پیشروانه و مستمر با جلیس همراه است. در این راستا، توجه به نیاز و خواست مشتریان، اصلی راهبردی، فرا راه جلیس است.
   
   
  خدمات
  این شرکت خدمتگزاری به مشتری را در تمامی مراحل، سرلوحه خویش قرار داده است. از طراحی اولیه چیدمان تا اجرا، خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات.
  - ارائه راه حل برای فضای کاری پروژه‌ها
  - ارائه نقشه چیدمان با بهره‌گیری از نرم افزارهای پیشرفته
  -ارائه خدمات پس از فروش (10 سال)
  -گارانتی کلیه محصولات (2 سال)
   
  پروژه‌ها
  سرمایه گذاری بانک ملی، بوتان، سالن اجلاس اکو، بانک انصار، فولاد مبارکه، دامون کيش، بنیاد مسکن، شركت گلديران-تهران، پالايشگاه گاز سرخون و قشم، ساختمان مركزي بانك پارسيان-تهران، شرکت خدمات قبل و پس از فروش ایران خودرو، دانشكده علوم حديث، سازمان حمل و نقل و پايانه كشور و ... بخشی از پروژه‌های شرکت جلیس هستند.
   
  محصولات
  مبلمان اداری: مديريتي، کارشناسي، کارمندی، کنفرانس، کانتر، مدولار، ميز جلو مبلي، ورک استیشن
   
  فایل‌های اداری: كردنزاي مديريتي، کابينت و جازونکني، كتابخانه، فايلينگ
   
  مبلمان منزل: ميز تلويزيون، سرويس خواب، ميز جلو مبل
   
   
  صندلی: صندلي كنفرانس، صندلي كارمندي، صندلي مديريتي، مبلمان اداري
   
  پارتیشن: پارتيشن جليس
   
   
    
   تاریخ درج خبر: 1392/11/28
   ساعت درج خبر:
   • مبلمان جلیس
   • تولیدکننده مبل
   • مبلمان اداری و خانگی
   مطالب مرتبط
    
   نظرات کاربران
   نظرات کاربران
   نظرشما
   نام
    
   آدرس صندوق الکترونیکی
      
   نظرات کاربران
    
    

   پربازدیدترین‌ها
   مقالات آموزشی-مبلمان آکومه
   مبلمان کلاسیک آکومه با بیش از 60 سال تجربه در ساخت و شناخت کامل سبکها و فضاها و ترکیب هنر و تکنولوژی و با هدف گسترش استفاده صحیح فرهنگ دکوراسیون آماده پذیرش و انجام پروژه های معماری داخلی و دکوراسیون از تهیه نقشه ، طراحی و اجرا توسط متخصصین و هنرمندان را است
   اخبار داخلی
   مقالات آموزشی
   اخبار خارجی
   مقالات آموزشی ساختمان
   دانستنی‌های خانه
   آگهی های تصادفی