تعداد بازدید: 3679        1391/12/19
  سپهر پریشان تولید کننده انواع مبلمان ،سرویس خواب،میز ناهار خوردی ، میز عسلی ، بوفه
  1-استفاده بهینه از نیروی انسانی متخصص و مجرب
  گروه تولیدی مبلمان سپهر پریشان با عنایت به خداوند متعال و مدیریت مهندس امیر پریشان و با استفاده از بکارگیری نیروهای متخصص و آموزش ديده عرصه علم و دانشگاه همراه با بهره گیری صحیح از نیروهای مجرب صنعت مبلمان، یعنی ترکیبی از نیروهای علمی و با تجربه به عنوان اصلی ترین بازوی پیشرفت این گروه تولیدی ، موفق شد روز به روز مسير پيشرفت و ترقي را طي نمايد.
  2- استفاده بهینه از آموزشهای درون و برون سازمانی
  آموزش یکی از ارکان اصلی موفقیتهای این واحد تولیدی مي باشد . پرسنل مکلف به گذراندن دوره های آموزشي لازم زیر نظر سرپرستهای خود بر اساس برنامه زمانبندی شده آموزش، در جهت ارتقاء کیفیت محصولات و مدیران نیز متناسب با نوع حوزه تخصصشان موظف به طی کردن دوره های مختلف برون سازمانی می باشند . ضمنا علاوه بر طی کردن دوره های تخصصی ، طی کردن برخی دوره های مرتبط با مدیریت از قبیل دوره برنامه ریزی تولید ، کنترل موجودیها ، دوره های تضمین و کنترل کیفیت مانند آشنایی با مبانی ISO 9001 و ISOTS ، طی کردن دوره های ممیزی داخلی ایزو ، اخذ مدارک تضمین کیفیت از شرکتهایی مانند QMI کانادا و بنچ مارک استرالیا جهت برخی مدیران ، طی کردن دوره های کالیبراسیون دستگاههای تست و آزمون وآدیت محصول و فرایند از شرکتهای معتبر داخلی نيز در برنامه آموزشي اين شركت قرار دارد.
  ضمنا در پایان هر دوره آموزشی، اثر بخشی دوره های طی شده توسط مدیران مربوطه مورد تجزیه و تحلیل و پایش قرار می گیرد .

  3- تعیین خط مشی کیفی جهت برنامه ریزی های یکساله و بلند مدت شرکت و بازنگری هر ساله آن

  4- انجام برنامه ریزی مدون تولید و کنترل موجودیها زیر نظر شخص مدیر عامل در راستای تولید به موقع

  5- ایجاد واحد طراحی و بكارگيري پرسنل مجرب و متخصص در این خصوص و استفاده از تکنیکهای گزارش صفر ( سطح نقص صفر )، جرقه ایده ها ( ارائه ايده هاي به روز ) و مهندسی معکوس و نرم افزارهای طراحی ،به صورتیکه واحد طراحی این کارخانه می بایست هر ماه یک طرح جدید به مجموعه محصولات این شرکت اضافه نماید که همین امر سبب به روز شدن تولیدات این گروه تولیدی و تامین رضایت مشتریان گردیده است.

  6- انجام برنامه ریزی مدون کیفیت زیر نظر نماینده مدیریت و مدیر تضمین کیفیت، از قبیل برنامه ریزی های کنترل کیفیت مرتبط با مواد اولیه ( حین تولید ومحصول نهایی و آدیت محصول و فرایند).

  7- انجام کلیه مراحل تولید در کارخانه به صورتی که درخت خریداری شده از جنگل به کارخانه انتقال و مبل بسته بندی شده از کارخانه خارج می شود مزيت اين مورد تحت کنترل بودن تمامی مراحل تولید و بازرسی ها در کارخانه ، کاهش قیمت تمام شده محصول و ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی می باشد.

  8- نصب کارت گارانتی همراه با کد ردیابی بر روی محصولات تولیدی این گروه تولیدی با افتخار اعلام می نماید که تمام محصولات این شرکت دارای کارت گارانتی همراه با کد ردیابی اختصاصی جهت هر محصول می باشد . کدهای ردیابی تعیین شده برای هر محصول نشانگر نوع مواد اولیه مصرفی و تامین کنندگان آن مواد اولیه و نیز نشانگر اپراتورهای تولیدی در کلیه مراحل تولید اعم از نجاری ، رنگکاری ، پولیش کاری ، رویه کوبی و بسته بندی و کنترل کیفیت می باشد ، و در هنگام اعلام نارضایتی مشتری و مرجوع شدن یک محصول ، بر اساس کدهای ردیابی موجود بر روی کارت گارانتی می توان فرد متخلف را شناسایی و با انجام جریمه های تعیین شده و آموزشهاي مجدد پرسنل از تکرار عیوب خودداری نمود .

  9- دارا بودن بیش از 50 نمایندگی پخش محصولات در سراسر کشور
  این گروه تولیدی با افزایش تعداد نمایندگی های خود در سراسر کشور توانسته بازار فروش گسترده ایی را جهت محصولات خود ایجاد نماید ،به طوري که در عرصه صنعت مبلمان سازي داخلي و خارجي بعنوان رقيب اصلي محسوب مي شود.

  10- افتتاح دو نمایندگی عرضه مستقیم محصولات در مجموعه بازار مبل پاسارگاد :
  مجموعه بازار مبل پاسارگاد که همچون نگینی در خیابان یافت آباد تهران می درخشد ، امکان بسیار بالای رقابتی را برای بیش از 60 شرکت و برند معتبر مبلمان فراهم نموده است تا بتوانند در محیطی سالم و بسیار زیبا به عرضه محصولات خود بپردازند که در همین جا لازم است از زحمات جناب آقای قاسمی در احداث چنین مجموعه ای زیبا و جناب آقای مهندس ریاضی در مدیریت توانمند ایشان بر مجموعه بازار مبل پاسارگاد ، کمال تشکر را ابراز نمایم.

  11- آموزشهای لازم جهت پرسنل مرتبط با مشتریان اعم از فروشندگان، رانندگان و پرسنل مرتبط با خدمات پس از فروش : فروشندگان این واحد تولیدی قبل از شروع به کار
   مشخصات
   ارسال کننده:
   آدرس:
   فروشگاه مرکزی - یافت آباد شرقی - نبش بازار مبل نگارستان - واحد 39 و 40
   تلفن:
   66682384
   موبایل:
   ایمیل:
   فکس:
   66604074
   وب سایت:
   آمار مشاهده 10 روز گذشته
   آگهی های پیشنهادی
   نظرات کاربران
   نظرات کاربران
   KOMEIL 1393/08/28   17:22:55
     سلام خسته نباشید
   من مایل بودم از وبسایت مبلمان سپهر پریشان دیدن کنم اما متاسفانه امکانش وجود نداره اگر ممکنه راهنمایی کنید ممنون


   هادی 1392/08/12   18:08:44
     سلام محصولات شما خوب و شیک هستند
   من خیاط و برشکار مبلمان راحتی هستم کرج هستم دوست داشته باشید میتونم با شما همکاری کنم 09109345839


   مینا 1392/06/07   12:00:52
     سلام از محصولات خوبی برخوددار هستید ولی ترکیب رنگ بهتری استفاده شود


   1
   نظرشما
   نام
    
   آدرس صندوق الکترونیکی
      
   نظرات کاربران
    
    

   پربازدیدترین‌ها
   مقالات آموزشی-مبلمان آکومه
   مبلمان کلاسیک آکومه با بیش از 60 سال تجربه در ساخت و شناخت کامل سبکها و فضاها و ترکیب هنر و تکنولوژی و با هدف گسترش استفاده صحیح فرهنگ دکوراسیون آماده پذیرش و انجام پروژه های معماری داخلی و دکوراسیون از تهیه نقشه ، طراحی و اجرا توسط متخصصین و هنرمندان را است
   اخبار داخلی
   مقالات آموزشی
   اخبار خارجی
   مقالات آموزشی ساختمان
   دانستنی‌های خانه
   آگهی های تصادفی