http://iranneeds.com
آخرین اخبار

٧٠ درصد فروش بازار مبلمان مربوط به مبل خارجی است
محمد دقیقی، مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های درودگران و مبلسازان با اشاره به رکود واحدهای تولیدی گفت:

دکوراسیون خانه خود را پاییزی کنید
ترکیبی از وسایلی که باعث می شوند خانه گرم و دنج به نظر برسد، برای فصل پاییز مناسب است

مهم‌ترین چالش های تولیدکنندگان در صنعت مبلمان چیست؟
رئیس اتاق اصناف ایران خلا در طراحی مبلمان، برندسازی و کیفیت را سه چالش اصلی صنعت مبلمان را عنوان کرد و گفت: کمبود قوانین آسان برای توسعه تولید از دیگر مشکلات تولیدکنندگان است.

در شرایط جدید اقتصادی باید به صنعت مبلمان توجه بیشتری شود
رئیس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به اینکه 10 درصد از اشتغال بخش صنعت متعلق به مبلمان و دکوراسیون است گفت: با توجه به اشتغال بالا در این بخش و ارزآوری مناسب آن باید در شرایط جدید اقتصاد به آن توجه ویژه شود.

کشور از واردات مبلمان بی‌نیاز است
رئیس شورای ملی مبلمان با اشاره به تاریخچه چند هزار ساله مبلمان در کشور گفت: امروز کشور از واردات مبلمان بی‌نیاز است و ضرورتی ندارد ارز کشور برای واردات کالایی که تولید داخلی دارد مصرف بشود.

راهنمای خرید بهترین مبلمان
چطور در بين اين همه برند خارجي بهترين مبلمان را انتخاب کنيم؟ يکي از سرشناس‌ترين واردکننده‌هاي مبل در بازار ايران توضيح مي‌دهد.

چند ایده آرامش بخش در دکوراسیون خانه هدیه تهرانی
برای این که به یک طراحی درست و اصولی برای دکوراسیون داخلی خانه تان برسید، نیاز دارید تا برای هر کدام از انتخاب های تان مثل رنگ ها یا مبلمان ها دلیل درست و محکمی داشته باشید، برای این کار می توانید به سراغ کارشناسان یا اهالی فن متخصص در این زمینه بروید یا از نظرات و انتخاب های هنرمندان مورد علاقه تان ایده بگیرید.

چند نکته مهم درباره خرید میز و صندلی برای کودکان
ارتفاع میز و صندلی‌ باید متناسب با قد دانش آموزان و استاندارد باشد.

معرفی چند مبلمان شهری خلاقانه برای زیبا سازی شهر+ عکس
مبلمان های شهری یکی از المان هایی هستند که بر زیبایی سیمای شهر و فضایی که ما برای زندگی انتخاب کرده ایم، تاثیر بسیار زیادی دارند، این المان ها همان قدر که جذاب و زیبا هستند، کاربردی هم هستند، و می توانند به بالاتر رفتن سطح کیفی زندگی ما کمک کنند، با این مطلب جذاب همراه باشید تا با هم نمونه های خلاقانه و کاربردی مبلمان های شهری را بررسی کنیم.

گفتگو بایکی از بهترین طراحان دکوراسیون جهان+ عکس
فرانسوي‌ است. همين يک جمله کوتاه دوجزئي براي توصيفش کفايت مي‌کند. اهل کشور ايفل که باشي، حدس زدن شغل و تخصصت کار زياد سختي نيست. انگار ناف فرانسوي‌ها را با هنر بريده باشند. «فيليپ استرک» هم دستي بر آتش دارد. دقيق‌تر بگويم، ‌خودش داخل آتش است حتي به قول صاحب‌نظران، او يکي از 10 طراح جهان است که در کارشان بهترين هستند.
  • صفحه 1 از 0 ، در هر صفحه 10 رکورد قابل مشاهده است.
آگهی های رایگان
  • صفحه 1 از 0 ، در هر صفحه 20 رکورد قابل مشاهده است.