http://iranneeds.com
آرشیوی
آخرین خبرهای رسمی از هواپیمای گمشده مالزی
آخرین خبرهای رسمی از هواپیمای گمشده مالزی

داده‌های ماهواره‌ای منطقه جستجو برای یافتن هواپیمای گمشده را تغییر داد.


آخرین خبرهای رسمی از هواپیمای گمشده مالزی
داده‌های ماهواره‌ای منطقه جستجو برای یافتن هواپیمای گمشده را تغییر داد. بر اساس خبرهای رسیده پس از بررسی اطلاعات ماهواره‌ای در چند روز اخیر منطقه جستجو به سمت شمال شرق کشیده شد.
قرار است روز شنبه 5 هواپیما قسمت‌های مشخص شده‌ای از اقیانوس هند را بررسی کنند. مناطقی که برای جستجو تعیین شده به ساحل استرالیای غربی نزدیک تر است. پس از تجزیه و تحلیل داده ها مشخص شد که بوئینگ 777 احتمالا در این منطقه سقوط کرده است. اقلام کشف شده از هوا شامل دو جسم مستطیل شکل که به رنگ آبی و خاکستری بودند تا اندازه‌ای این نظریه را تایید کرد.
کمیسر رئیس اداره حمل و نقل ایمنی استرالیا می‌گوید این منطقه بیشترین احتمال برای سقوط هواپیما را دارد. منطقه جستجوی جدید حدود 319000 کیلومتر مربع و عمق 4600 متر است و در حال حاضر توسط 10 هواپیما از استرالیا ، چین، ژاپن ، نیوزیلند ، کره جنوبی و ایالات متحده آمریکا بررسی می‌شود.
 
 


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*