http://iranneeds.com
چهارشنبه 4 آذر 1394
شرط آیت الله واعظ طبسی برای همکاری با آمریکا
شرط آیت الله واعظ طبسی برای همکاری با آمریکا

نماینده ولی فقیه در خراسان گفت: اینکه آقای پوتین بعد از ورود به تهران مستقیم به دیدار رهبری می روند و یک قرآن خطی به ایشان هدیه می دهند، پیام های مهمی دارد و بسیار قابل توجه است.


به گزارش ایسنا، آیت الله واعظ طبسی در دیدار جمعی از فرماندهان سپاه امام رضا(ع)،افزود: همان شرایطی که برای اتحاد جماهیر شوروی اتفاق افتاد، می تواند برای آمریکا هم رقم بخورد، اما ما به دنبال این مسائل نیستیم و همه را به صلح، همراهی و همکاری، احترام به مردم و عدم دخالت در امور کشورها دعوت می کنیم و در صورت رعایت این موارد آماده هرگونه همکاری نیز خواهیم بود.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان و تولیت آستان قدس رضوی گفت: اسلام یک دین کاملا معتدل و متناسب با شرایط اجتماعی انسان ها و زندگی مردم دنیاست. ما با منطق و استدلال می گوییم که مدیریت جهان با اسلام خواهد بود.

 

واعظ طبسی هم چنین به مذاکرات هسته ای ایران با 5+1 اشاره و عنوان کرد: امروز در شرایط بحرانی جهان از منظر اقتصادی و دیگر مسائل، تیم مذاکره ما در برابر برگزیده ترین سیاست مداران دنیا به گفت و گو نشستند و در نهایت هم به لطف خداوند متعال پیروز شدند. این سروصداهایی هم که آمریکایی ها در این مسئله راه می اندازند نشان از ضعفشان دارد.

 

تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه ما با هرگونه سلطه گری و سلطه پذیری مخالف بودیم و هستیم، افزود: ما در برابر هر تجاوزگری ایستاده ایم و خواهیم ایستاد و اجازه یک وجب نفوذ در خاک جمهوری اسلامی را نداده ایم و نخواهیم داد.

 

وی در ادامه بر ضرورت بهره گیری از اراده ها، قدرت ها و اندیشه های مردم تاکید و عنوان کرد: مردم ما همین کسانی هستند که ارتباط عاطفی آن ها با نظام و ولایت خیلی قوی و قابل تمجید است.

 

واعظ طبسی عزت، قدرت و تاثیر گذاری امروز نظام اسلامی را مرهون وحدت و یکپارچگی بسیج و سپاه، ازخود گذشتگی ها و ایثارها دانست و خاطر نشان کرد: باز هم می گوییم که رجال سیاسی دنیا قدری فکر کنند و از عقل و اندیشه کمک بگیرند و به جای فکر به سلطه گری و استثمار کشورهای ضعیف و منابع مالی آن ها، با منطق صحبت کنند و قدم بردارند.

 

وی افزود: آن ها باید بدانند که اسلام با قدرت، نفوذ و اراده مردم، تدبیر رهبری بی نظیر، استفاده از توصیه های امام راحل، عشق و علاقه مردم و آمادگی مردم برای شهادت، با همین منطق قدم بر می دارد. آن ها باید این تخیلات و افکار شیطانی را هم از مغزشان بیرون کنند و بدانند که در برابر تجاوز گری چوب خواهند خورد و عزت و قدرت اسلام افزون خواهد شد.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان افزایش تعامل سپاه و بسیج با حوزه های علمیه را خواستار شد و گفت: بیشتر افرادی که در تاریخ ما منحرف شدند و سقوط کردند، کسانی بودند که در برابر روحانیت ایستادند.
 منبع: ایسنا


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*