http://iranneeds.com
چهارشنبه 2 تير 1395
تصاویر عجیب خیره کننده از رعد و برق
تصاویر عجیب  خیره کننده از رعد و برق

آیا به نظر شما رعد برق زیباست؟ با این حال بعضی از مردم از این پدیده ی طبیعی می ترسند و برای آن دلیل خوبی نیز دارند. سالانه بین شش هزار تا بیست و چهار هزار نفر در سرتاسر دنیا توسط رعد و برق کشته می شوند.آیا به نظر شما رعد برق زیباست؟ با این حال بعضی از مردم از این پدیده ی طبیعی می ترسند و برای آن دلیل خوبی نیز دارند. سالانه بین شش هزار تا بیست و چهار هزار نفر در سرتاسر دنیا توسط رعد و برق کشته می شوند. رعد برق در هوا با سرعتی حدود چهارصد و سی و چهار هزار کیلومتر بر ساعت حرکت می کند و دمای آن سی هزار درجه ی سلسیوس( تقریبا شش برابر دمای خورشید) است. وقتی آمار چنین چیزی را نشان می دهد شما کاملا متقاعد می شوید که رعد و برق ترسناک است. با این حال، گاهی ترسناک ترین چیزها به طور عجیبی زیبا هستند. امروز ما نگاهی به 25 رعد و برق ترسناک خواهیم داشت. رعد و برق هایی که در عین ترسناکی بسیار زیبا هستند.


 


عکس هایی خیره کننده از رعد و برقعکس هایی خیره کننده از رعد و برقعکس هایی خیره کننده از رعد و برقعکس هایی خیره کننده از رعد و برقعکس هایی خیره کننده از رعد و برقعکس هایی خیره کننده از رعد و برقعکس هایی خیره کننده از رعد و برقعکس هایی خیره کننده از رعد و برقعکس هایی خیره کننده از رعد و برقعکس هایی خیره کننده از رعد و برقعکس هایی خیره کننده از رعد و برقعکس هایی خیره کننده از رعد و برقعکس هایی خیره کننده از رعد و برقعکس هایی خیره کننده از رعد و برقعکس هایی خیره کننده از رعد و برقعکس هایی خیره کننده از رعد و برقعکس هایی خیره کننده از رعد و برقعکس هایی خیره کننده از رعد و برقعکس هایی خیره کننده از رعد و برقعکس هایی خیره کننده از رعد و برقعکس هایی خیره کننده از رعد و برقعکس هایی خیره کننده از رعد و برقعکس هایی خیره کننده از رعد و برقعکس هایی خیره کننده از رعد و برقعکس هایی خیره کننده از رعد و برق

منبع :برترینها

 آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*