http://iranneeds.com
چهارشنبه 11 آذر 1394
با نان پیتا 3 سوته پیتزا درست کنید
با نان پیتا 3 سوته پیتزا درست کنید

روی کاناپه نشسته‌اید و دلتان یک‌دفعه هوس پیتزا می‌کند. حوصله درست کردن خمیر پیتزا را هم ندارید و رستوران هم در دسترستان نیست که پیتزا سفارش دهید.


مجله آشپزی مثبت: روی کاناپه نشسته‌اید و دلتان یک‌دفعه هوس پیتزا می‌کند. حوصله درست کردن خمیر پیتزا را هم ندارید و رستوران هم در دسترستان نیست که پیتزا سفارش دهید.اینجاست که باید از قدرت خلاقیت وابتکارتان استفاده کنید.غذاهای من‌درآوردی به درد همین روزها و همین هوس‌های ناگهانی می‌خورد.پس لطفاً از روی کاناپه برخیزید و خودتان رابا یک پیتزای خوشمزه و سریع سورپرایز کنید.

 
پیتزا   3‌دقیقه‌ای با نان پیتاطرز تهیه:1. برای درست کردن این پیتزای سریع به نان پیتا احتیاج دارید تا پایه آن درست شود.2. حالا کمی فیله مرغ می‌خواهید. کمی کدو و پیاز و اگر قارچ هم داشته باشید بهترین اتفاق است.3. حالا فیله‌های مرغ را با یک عدد پیاز تفت دهید.4. کدوها را هم حلقه‌ای خرد کرده و یک دقیقه تفت دهید.5.  قارچ‌ها را برش دهید وبا کمی آب‌لیمو وروغن‌زیتون مخلوط کنید.6. در اين مرحله باید موادتان را روی نان بریزید.ابتدا کمی سس کچاپ روی نان بمالید و بعد به ترتیب مرغ، کدو و قارچ را روی آن بریزیدو در آخر کمی پنیر پیتزا روی مواد بریزید.7. نان را برای سه دقیقه درون فر بگذارید.پیتزای شما آماده است.


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*