تعداد بازدید: 842        1391/10/22
  آن چنانكه انتظار مي رفت، امسال نيز مانند سال هاي قبل شاهد حضور پررنگ شركت گلنان پوراتوس در نمايشگاه شيريني و شكلات از 22 تا 25 شهريور ماه 90 بوديم.همانند هميشهفضاي داخلي غرفه كاملا باز جهت مذاكرات در نظـر گرفته شده بود. وجود مكانهايي مجزا جهت پخت محصولات نانوايي و قنادي از نكات مثبت طراحي جهت معرفي بهتر مواد اوليه توليدي گلنان پوراتوس در محصولات نهايي بشمار مي رفت.

  همچنين به جهت شروع عرضه مارگارين هاي تخصصي گلنان پوراتوس با برندهاي آريستو و آريبا در گوشه اي از غرفه فضايي جهت تست محصولات نهايي توليد شده با مواد فوق در نظر گرفته شده بود.

  با توجه به افزايش دانش و توجه بيشتر مصرف كنندگان نهايي نسبت به كيفيت محصولات مصرفي، امسال در غرفه گلنان پوراتوسworkshop اختصاصي جهت معرفي شكلات هاي واقعي بلژيكي بلكولاد و يكي از مغزي هاي تخصصي آن به نام كريستوفيل با حضور تعدادي از متخصصان صنعت شكلات برگزار گرديد كه بسيار مورد توجه آنها قرار گرفت.
  محصولات:
  بهبود دهنده هاي نان
  خمير ترش و تركيبات
  عطر و طعم دهنده نان
  مخلوط هاي آماده و نيمه آماده براي تهيه نانهاي خاص
  امولسيفايرها
  مخلوط هاي آماده و نيمه آماده
  كيك كرم كاستارد
  انواع فيلينگ (مغزي) و كرم هاي آماده
  طعم دهنده ها و تركيبات
  عطر دهنده براق كننده ها
  آيسينگ ها
  مارگارين روغن هاي جداكننده
  خامه هاي گياهي
  شكلات هاي واقعي بلژيكي
  مغزي هاي شكلاتي و آجيلي
  پشتیبانی از مشتریان:
  پوراتوس در هر زمينه اي ايده اي دارد. ما در پوراتوس پروژه هاي تحقيقاتي متفاوتي را در سه حوزه نانوايي، قنادي و شكلات بر اساس نيازهاي مشتريان و فن آوري مربوط به هر بخش، طراحي مي نماييم. اين پروژه ها با همكاري دانشگاهها در سرتاسر دنيا انجام مي گيرد.
  ارائه خدمات به واحد هاي صنعتي

  ما همه اجزاي محصولات خود را خورمان طراحي و توليد مي كنيم: از مواد اوليه نظير امولسيفايرها و آنزيم ها گرفته تا مخلوط هاي آماده. بنابراين محصولات، دستورالعمل هاي پخت و خدمات پشتيباني ما كاملا با يكديگر تطابق دارند. به همين دليل محصولات و پيشنهادات فني ما براي واحدهاي صنعتي بهترين راه حل ممكن و متناسب با فرايندهاي توليدي آنها مي باشد.

  نقطه قوت ديگر ما، تخصص و اطلاعات گسترده و دقيق از بازار نانوايي، قنادي و شكلات است. درك عميق از اين حوزه ها، ما را به همراهي مورد اعتماد در جهت رفع نيازهاي مشتريان تبديل كرده است.
  ارائه خدمات به واحدهاي صنفي

  اين حقيقتي انكارناپذير است كه پيدايش حرفه هايي نظير نانوايي، شيريني پزي و شكلات سازي حاصل قرنها كار تجربي با روش هاي مختلف سنتي بوده است. اما امروزه براي تبديل شدن به يك واحد صنفي نيمه صنعتي در هر يك از اين عرصه ها، نگرش سنتي به تنهايي كارساز نيست. واحد هاي صنفي در دنياي امروز نه با مقدار توليد بلكه با كيفيت و خلاقيت بكار رفته در محصولات، خود را به مشتريان معرفي و از ساير رقبا متمايز مي نمايند.
   مشخصات
   ارسال کننده:
   آدرس:
   ايران، تهران، بزرگراه نيايش، انتهاي خيابان سردار جنگل شمالي، خيابان لادن، كوچه ياس جنوبي، پلاك 24.1
   تلفن:
   00982144822000،00982144823000
   موبایل:
   ایمیل:
   info@golnanpuratos.com
   فکس:
   00982144824753
   وب سایت:
   آمار مشاهده 10 روز گذشته
   آگهی های پیشنهادی
    
   نظرات کاربران
   نظرات کاربران
   نظرشما
   نام
    
   آدرس صندوق الکترونیکی
      
   نظرات کاربران
    
    

   پربازدیدترین ها
   آموزش آشپزی-طبخ ماهیچه به روش رستوران پسران کریم
   مواد لازم پیاز +‌ماهیچه +‌دارچین و نمک و سیر
   آموزش آشپزی
   لیست قیمت مواد خوراکی
   مقالات آموزشی
   آموزش خانه داری