http://iranneeds.com
آخرین اخبار
آگهی ها

قیمت گوشت و مرغ در آستانه شب یلدا چقدر است
در پی نزدیک شدن به شب یلدا فعالان بازار نسبت به وضعیت قیمت مرغ و گوشت در این روزها خبر دادند.

450 تومان عوارض برای خوردن چلوکباب!
شاید نشنیده باشید اما عوارض به چلو کباب هم رسیده است.

کشف 315 کیلو گوشت خوک در قائمشهر
فرمانده انتظامی قائمشهر از کشف و ضبط 315 کیلوگرم گوشت خوک در این شهرستان خبرداد و گفت: سه متهم توزیع این گوشت ها شناسایی و دستگیر شدند.

طرز تهیه کالزون سوسیس پنیر
در این ویدیو طرز تهیه کالزون سوسیس پنیر را آموزش می بینید

خوراک گوشت و ژامبونِ رومانی‌ +آموزش تصویری
مردم اروپای شرقی عاشق ژامبون و سوسیس هستند. ژامبون های خانگی و سوسیس‌هایی که خودشان در خانه‌هایشان درست می‌کنند و در صبحانه و ناهار و شام و حتی میان وعده هم می‌توانی بو و مزه‌شان را پیدا کنی.

با نان پیتا 3 سوته پیتزا درست کنید
روی کاناپه نشسته‌اید و دلتان یک‌دفعه هوس پیتزا می‌کند. حوصله درست کردن خمیر پیتزا را هم ندارید و رستوران هم در دسترستان نیست که پیتزا سفارش دهید.

آشنایی با صبحانه مخصوص 21 کشور جهان
محتوای غذاهایی که در اول روز به عنوان صبحانه خورده می‌شود، در نقاط مختلف دنیا متفاوت است. صبحانه اصلی‌ترین وعده‌ی غذایی است که در طول روز می‌خوریم. غذایی که در ابتدای صبح می‌خوریم در سلامت جسمی و ذهنی ما تاثیر زیادی دارد.

آشنایی با 7 مدل پیتزای ایتالیایی
یکی از مشکلاتی که ما در رستوران های ایتالیایی به آن برمی خوریم، اسامی نا آشنای انواع پیتزا است که در منوی آنها وجود دارد. ولی برای آشنایی بیشتر و انتخاب راحت تر و صحیح پیتزای خود، ما به شما معروف ترین آنها را معرفی می کنیم.

طرز تهیه پیتزای گوشت بدون سوسیس و کالباس
در این مطلب میخواهیم پخت یک پیتزای خوشمزه را به شما آموزش دهیم که در آن به جای سوسیس و کالباس از گوشت چرخ شده استفاده شده است.

برنج هندی گران شد
احمد بحق، رئیس انجمن واردکنندگان برنج اعلام کرد: شایعه افزایش ٣٠٠دلاری هر تن برنج هندی حقیقت ندارد و تنها موضوعی که اتفاق افتاده این است که با ارایه مجوز واردات برنج در ایران، هند قیمت برنج را برای ما ٣٠٠تومان در هر کیلو بالا برد که البته این افزایش قیمت طبیعی است و به دنبال افزایش تقاضا انجام شده است.
آگهی های رایگان