http://iranneeds.com
آرشیوی
تصاویری از آپارتمان 23 میلیارد تومانی در کامرانیه
تصاویری از آپارتمان 23 میلیارد تومانی در کامرانیه

آپارتمان 23 میلیارد تومانی در کامرانیه, مجلل ترین خانه در تهران, کلید آپارتمان۲۳ میلیارد تومانی در کامرانیه تهران برای کیست, گرانترین آپارتمان در تهران, گرانترین خانه در کامرانیه تهران


آپارتمان 23 میلیارد تومانی در کامرانیه, مجلل ترین خانه در تهران, کلید آپارتمان۲۳ میلیارد تومانی در کامرانیه تهران برای کیست, گرانترین آپارتمان در تهران, گرانترین خانه در کامرانیه تهران

تصاویری از آپارتمان 23 میلیارد تومانی در کامرانیه

قانون آنلاین نوشت:

تبلیغات آپارتمان های چند میلیارد تومانی در تهران روز به روز بیشتر می شود و در روزهایی که بحث افزایش ۵ میلیون تمانی وام مسکن برای خیل عظیمی از مردم مهم جلوه می کند تبلیغاتی به ایمیل های مردم ارسال می شود که آپارتمان های شمال تهران متری چند ده میلیون تومان معامله می شود! گزارشی از این نوع ساختمان ها به همراه تصاویر تجملات رویایی آن را در این گزارش ببینید و بخوانید.

در حالی که این روزها بسیاری از مردم توان خرید آپارتمان های مسکن مهر با قیمت ساخت متری ۳۰۰ هزار تومان را ندارند و زیر بار وام و تسهیلات آن کمر خم کرده اند در تهران و شهر های بزرگ کشور ساختمان هایی قد علم می کنند که جز حسرت و آه برای قشر فرو دست جامعه چیزی ندارند. ساختمان هایی که با نام مجتمع و برج برای نو ثروتمندان ومتمولینی ساخته می شوند که ثروت و یا علاقه داشتن ویلاهای چند صد میلیاردی را ندارند اما خواهان کاخ هایی مجلل هستند با امکانات هتل های ۵ ستاره .

ساختمان هایی که با سرمایه های نجومی شرکت های متمول ساخته می شوند و چند صد میلیارد تومان نقدینگی را درمدتی کوتاه جمع آوری می کند و در نهایت محل سکنای کسانی می شود که به سبک پادشاهان زندگی می خواهند و خواهان اقتصادی پر از شکاف طبقاتی هستند. اقتصادی که در آن فردی برای اخذ وام ۲۰ میلیون تومانی مسکن وافزایش ۵ میلیون تومانی آن شاد وغمگین می شود اما در سوی دیگر،فردی در یک متر خانه تجملی خود، سقف آرزوهای یک خواهان مسکن مهر و ….را ناچیز می بیند!

ثروتمندان این چنینی در این اقتصاد به دنبال نوع چیدمان چند صد میلیونی طراحی داخلی خانه های میلیاردی خود هستند و خبر ندارند که ۵ میلیون تومان افزایش وام مسکن چه زمانی خبر رسانی شد و چه وقت،لغو شد!

به هر سو،فارغ از این مباحث عدالت گسترانه که دولت نهم و دهم سالها ادعای آن را داشتند باید به واقعیت ها پرداخت و دید در این دولت اقتصاد به کدامین سمت رفت و چه رخ داده است. باید این روزها را دید؛نگاهی به آگهی‌ها کرد و دید دراین خصوص طی ماه های اخیر چه نوع از مسکن به فروش می رسد و سطح تجمل گرایی تا کجا بالا رفته است.

مشتی از خروار مسکن های تجملیبا مروری برفایل‌های ثبت شده درمعاملات املاک تهران می توان دید که ارقام بسیار بزرگ شده اند و درمحدوده هایی از تهران حتی قیمت املاک تا ۱۵ و ۲۰ میلیون تومان هم معامله واقعی می شود.

تصاویری از آپارتمان 23 میلیارد تومانی در کامرانیهتصاویری از آپارتمان 23 میلیارد تومانی در کامرانیه


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران
زهرا1391/12/13
اگه این ملتی که تو این خونه ها هستن دارن زندگی میکنن من یکی بعید میدونم زنده باشم!!! شاید مردمو خودم خبر ندارم!!!
سحر1392/03/08
وا ...این خونه ی ماست که . پس من کجام ؟ حتما یا خوابم یا حمومم.....
سمیه1392/04/21
خوش بحالشون...ما جز آه و حسرت کار دیگه ای ازمون بر نمیاد...قربون خدا برم...
امین1392/04/28
از زندگیم ، از خودم ، از این دنیای نکبتی بیزار شدم . اگه این خونه واسه من بود یعنی چی میشد ؟ خدایا خراب عدالتتم ...
hamid1392/07/15
از کجا میدونید شاید لایقه -هر کی واقعا بخواهد به هر جایی برسه میتونه - بجای حسرت تحسین و بعد تلاش کنید ایقدر که فکر میکنید دور نیست مطمئنم
داریوش1392/08/19
خانه هاااااااا خراب شده تا اون خانه میلیاردی ساخته شده .
جواد1393/04/14
خونش اباد.کاش پسرش بودم.اقاپسرنمیخوای؟؟؟
مسعود1393/10/11
اقای حمید که گفتی اون شاید لیاقت داشته اینجوری زندگی کنه اگه کشوری دیگه ای بود شاید این حرف تو درست بود ولی تو این مملکت با چیزی های که ما میبینیم این چیز ها اثر لیاقت نیست

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*