http://iranneeds.com
آخرین اخبار

وقتی گوشی های هوشمند جایگزین آنتن ماهواره می شوند
ابزار تهاجم فرهنگی در طول زمان برای غلبه بر مردم تغییر کرده است.

دسترسی به اپ استور برای ایرانی ها آزاد شد
حدود چند روز پيش بود که برخي کاربران ايراني در هنگام دانلود محتواي مختلف از اپ‌‌استور دچار مشکل شدند. هنگامي که کاربران شروع به دانلود يک برنامه مي‌کردند با خطاي 1009 روبرو مي‌شدند. حتي اخباري پيرامون تحريم شدن کاربران ايراني از سوي اپل نيز منتشر شد. حال لحظاتي پيش اين مشکل به طور کامل رفع شده است.

با کدهای مخفی در تلفن همراهتان آشنا شوید
تقریبا تمام اپراتورهای تلفن همراه در جهان کدهای ویژه‌ای دارند که کاربران می‌توانند میزان کارایی گوشی تلفن همراه خود را از طریق آنها بالا ببرند.

وایبر چگونه دچار اختلال و کندی سرعت شد
جوان ایرانی- "وایبر" از جمله شبکه‌های اجتماعی موبایلی محبوب است که این‌روزها کندی سرعت و اختلال آن اعتراض کاربران ایرانی را به همراه داشته است. وایبر چگونه دچار اختلال و کندی سرعت شد

رایانه‌ مغزی ساخته شد
تیمی از دانشمندان دانشگاه نورث‌وسترن به موفقیتی جدید دست یافته‌اند که امکان ارائه توانایی‌های محاسباتی در سطح مغز انسان را فراهم می‌کند.

وقتی ربات ها بانکدار می شوند + عکس
سالهاست که کارشناسان در مورد بر سر کار آمدن ربات‌ها بجای نیروی انسانی هشدار داده‌اند و اکنون این امر برای کارکنان بانک‌های ژاپن با حضور ربات Nao به واقعیت پیوسته است.

هواپیماهای آینده چه شکلی هستند ! + عکس
احتمالا در آینده با دید محدود از پنجره های کوچک هواپیما خداحافظی خواهیم کرد. چندین طرح مفهومی دید پانوراما برای مسافران در هواپیما را مد نظر قرار داده اند.

وای فای مضر است حتی از دور!
متخصصان دانشگاه کالیفرنیا در یک بررسی علمی گمانه خطر شبکه های وای فای را برای سلامت انسان اثبات کردند نتایجی که اثبات می کند این امواج نه تنها برای انسان مضر است بلکه باعث پژمرده شدن گیاهان به جز خانواده کاکتوس ها می شود.

شارژ گوشی های همراه با باکتری!
در فرهنگ شرق یک واژه به نام اوریگامی وجود دارد که شامل طراحی اشکال مختلف و ویژه با استفاده از خم کردن کاغذ در زوایای مختلف است.
آگهی های رایگان