http://iranneeds.com
آخرین اخبار

چگونه از حذف فایل‌ها در نود 32 جلوگیری کنید
با استفاده از این روش می‌توانید از حذف بعضی از نرم‌افزارها یا کرک‌ها یا بازی‌ها که به‌وسيله نرم‌افزار (Nod32)، به‌عنوان ویروس شناخته می‌شوند جلوگیری كنيد.

چند راهكار ساده برای حل مشکلات احتمالی رایانه
کار کردن با رایانه و وسایل جانبی آن بدون برخورد به مشکل امری کاملا محال و نشدنی است. رایانه شما برای مدت‌ها بدون دردسر کار کرده، اما به یکباره و بدون هیچ دلیل خاصی اوضاع به‌هم می‌ریزد.

چگونه تمام ویروس‌های سیستم را پاک کنیم؟
امروزه ويروس‌ها از روش‌های نویني در مخفی‌کاری استفاده مي‌كنند. مهم‌ترين ويژگي آنها اين است که به محض ورود به سيستم قرباني، خود را از ديد آنتي‌ويروس پنهان مي‌كنند.

14 ترفند برای بهبود استفاده از باتری لپ‌تاپ
احتمالا تاکنون برای شما پیش آمده که به برق دسترسی نداشته باشيد و مجبور به استفاده از باتری لپ‌تاپ خود شويد.

چطور از شر صفحه شروع آفیس خلاص شویم؟
در نسخه جدید آفیس با هر بار باز کردن یکی از برنامه‌ها یک صفحه شروع به‌نمایش در می‌آید که فهرستی از الگوهای پیش‌فرض و اسناد اخیر را در ستونی به‌نمایش می‌گذارد.

چگونه داده‌هامان را در ویندوز مخفی و حفاظت کنیم؟
بيشتر ما مقدار زیادی اطلاعات شخصی در رایانه‌های‌مان داریم و عقل می‌گوید به حفاظت از آنها توجه داشته باشیم. از چند روش مختلف می‌توان بهره گرفت که هر یک تراز حفاظتی خاص خود را دارند.

ویرایش فایل PDF با آفیس
یکی از رایج‌ترین فرمت‌ها برای انتقال فایل‌های متنی و اسناد از رایانه‌ای به رایانه‌ دیگر تبدیل متن به فایل (PDF‌‌) است.

آموزش کلیدهای میانبر کیبورد
یکی از بهترین راه‌ها به خاطر سپردن shortcut keys یا همان کلیدهای میانبر صفحه‌کلید است که باعث بالا رفتن سرعت و تسهیل کار می‌شود

آشنایی با چند ترفند ویندوزی
فرق یک فرد ماهر با یک فرد مبتدی در کار با ویندوز؛ داشتن ترفندها و روش‌های ساده‌ای است که به‌وسیله آن سرعت کار خود را بالا برده و با مشکل خطا در نرم‌افزار مواجه نشود.

بدافزارهای پنهان را پاک کنید
بدافزارها آموخته‌اند كه با چه ترفندی از آنتی‌ویروس عبور کرده و در کامپیوتر مخفی شوند. بنابراین احتمالا رایانه شما نیز آلوده به بدافزار است.
آگهی های رایگان