http://iranneeds.com
سه شنبه 7 مهر 1394
درباره اصول طراحی نمای ساختمان چه می دانید؟
درباره اصول طراحی نمای ساختمان چه می دانید؟

اولین جلوه بصری هر ساختمانی نمای آن است که می تواند با کاربر و مخاطب آن ارتباط برقرار کند. اما این نما باید به گونه ای طراحی شود که صرفا یک صفحه دو بعدی فاقد ارزش بصری نباشد.


وب سایت چیدانه:  اولین جلوه بصری هر ساختمانی نمای آن است که می تواند با کاربر و مخاطب آن ارتباط برقرار کند. اما این نما باید به گونه ای طراحی شود که صرفا یک صفحه دو بعدی فاقد ارزش بصری نباشد.

 

آنچه که باید درباره اصول طراحی نمای ساختمان بدانید!

 
آنچه که باید درباره طراحی نمای ساختمان بدانید!طراحی نمای ساختمان به عنوان اولین عنصر تاثیر گذار بر مخاطب باید فکر شده و طبق اصول طراحی شود و البته که طراحی اصولی نمای ساختمان ها دارای نکته های بسیاری است که برخی از آن ها را در این مطلب با هم بررسی خواهیم کرد پس در این مطلب با چیدانه همراه باشید.ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...

 7 عادت خوب والدین دانش آموزان منظمهر سال از یک ماه تا یک هفته قبل از شروع مدرسه ها،  ما شروع به آماده شدن می کنیم و با چالش های جدیدی رو به رو می شویم. اوقات خوش گذرانی و بی خیالی تابستان به سر رسیده و باید دوباره در چارچوب برنامه های مدرسه و درس و مشق قرار بگیریم.

 
آنچه که باید درباره طراحی نمای ساختمان بدانید!بهترین مرجع فرزندان و کودکان برای داشتن نظم در این روزها، خودمان هستیم. آنها به سادگی با دیدن ما، عادت های خوب و بد ما را یاد می گیرند و عمل می کنند. پس چه بهتر که با ترویج عادت های خوب در خود، نه تنها خودمان از آنها بهره ببریم بلکه فرزندان مان را نیز پرورش دهیم. چیدانه در این مطلب شما را به داشتن چند عادت خوب برای آوردن نظم به دکوراسیون منزل تان تشویق می کند که به ویژه در روزهای مدرسه بسیار به شما و فرزند دانش آموز تان کمک خواهد کرد. با ما همراه باشید...ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...

 

ویلای مانلی ، جلوه ای از ماه در سرزمین مازندران

 
همه ما هنگامی که برای سفرهای تفریحی سری به خطه شمالی کشورمان می زنیم و به سمت ساحل زیبایی دریای خزر می رویم به جز لذت بردن از مناظر طبیعی منطقه از دیدن خانه های قدیمی با سقف های شیروانی نیز لذت خواهیم برد. خانه هایی که هماهنگ با محیط اطراف خود و در ارتباط با طبیعت زیبای شمال خودنمایی می کنند.

 
آنچه که باید درباره طراحی نمای ساختمان بدانید!ویلای مانلی در رویان مازندران نمونه ای از این خانه های زیباست که توسط مهندسین معمار مهدی مرزیاری و معمارانش مهدی مرزیاری و مریم علوی براساس معماری محلی طراحی و اجرا شده است. چیدانه امروز شما را به ویلای مانلی خواهد برد.ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...

 

10 توصیه مهم به مادر و پدر ها برای اول مهر

 
سال ها از زمان مدرسه رفتنم می گذرد اما هنوز این روزهای اواخر شهریور قلبم محکم تر می زند. از نیمه شهریور که گاه گاه هوا حال و هوای پاییزی می گیرد انگار زمان نیز تند تر می گذرد، گویی عجله دارد برای رسیدن به مهر. مهر نام خوبی برای ماه شروع مدرسه است. شروع مدرسه باید پر از مهربانی باشد تا شوق آغاز مدرسه بتواند غم پایان تعطیلات را از دل ببرد.

 
آنچه که باید درباره طراحی نمای ساختمان بدانید!در این مطلب توصیه هایی داریم برای آنکه شروع مدرسه را مانند این شعر خاطره انگیز برای بچه ها شیرین کنیم. با کمپین بوی ماه مدرسه روزهای باقی مانده تا شروع مدارس را با چیدانه همراه شوید.ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*