http://iranneeds.com
سه شنبه 14 مهر 1394
توضیحات معاون وزیر راه و شهرسازی درباره نمایشگاه راه وشهرسازی
توضیحات معاون وزیر راه و شهرسازی درباره نمایشگاه راه وشهرسازی

معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: نمایشگاه راه وشهرسازی مکانی برای همفکری سیاست‌گذاران، مجریان و سرمایه‌گذاران است.
معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: نمایشگاه راه وشهرسازی مکانی برای همفکری سیاست‌گذاران، مجریان و سرمایه‌گذاران است.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، حامد مظاهریان گفت: برگزاری نمایشگاه همواره یک عرف جهانی به شمار می‌رود و در حقیقت کمکی برای انجام فعالیت‌های تخصصی است.

وی افزود: به طور حتم در پنجمین نمایشگاه وزارت راه و شهرسازی سیاست‌گذاران، سرمایه‌گذاران و مجریان این سیاست‌ها دور هم جمع شده و به همفکری با یکدیگر می‌پردازند. در این فضا سیاست‌گذاران در می‌یابند که سیاست‌هایی که تاکنون دنبال کرده‌اند آیا مورد نظر سرمایه‌گذاران هست یا خیر؟

معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: در مقابل سرمایه‌گذاران نیز متوجه می‌شوند که آیا بخش دولتی امکانات و توانایی حمایت از بخش خصوصی را دارد یا خیر؟ و در ادامه سازندگان نیز در می‌یابند که در مدت زمان یک یا دو ساله چگونه در این بخش سرمایه‌گذاری کنند.

مظاهریان افزود: در چنین فضاهایی هر سه بخش دغدغه‌های همدیگر را متوجه می‌شوند و در حقیقت بعد از نمایشگاه‌ها فرایندهایی از جمله میزان قراردادهای منعقد شده نشان می‌دهد که این همایش یا نمایشگاه مورد نظر موفق بوده یا خیر؟

معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی برای نزدیک‌شدن به استانداردهای جهانی در برگزاری پنجمین نمایشگاه بزرگ این وزارتخانه پیشنهاد کرد: یکی از عمده‌ترین برنامه‌ریزی‌ها در حاشیه این‌گونه نمایشگاه‌ها ایجاد بیش از پیش فضای گفت‌و‌گو میان تمامی بخش‌هاست به این مفهوم که به تک سخنگویی اکتفا نکرده و در این گونه فضاها نسبت به برگزاری نشست‌های تخصصی با محوریت بخش خصوصی اقدام شود.

وی با تاکید براینکه در این‌گونه نمایشگاه‌ها باید بخش خصوصی تعیین کننده باشد گفت: این امر منجر به جذب و رونق بخش خصوصی می‌شود.

پنجمین نمایشگاه راه، شهرسازی و صنایع وابسته، 6 تا 9 آبان‌ماه 1394 در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*