http://iranneeds.com
آخرین اخبار

همه چیز درباره پل ورسک
پل ورسک در دره ورسک در روستای ورسک، واقع در ۴۵ کیلومتری جنوب شهر زیرآب و ۸۵ کیلومتری شهر قائمشهر در محور فیروزکوه و در مسیر راه آهن شمال قرار دارد. پل ورسک از شاهکارهای مهندسی زمان خویش به حساب می آمده است.

ایرانگردی از نگاه یک دونده زن سوئدی
خانم کریستینا پالتن، دونده پنجاه ساله سوئدی هست که چند روزی هست وارد تهران شده و قصد دارد با سه چرخه ای که همراهش هست، بیش از 1001 مایل دور ایران بدود. این گفتار، نگاهی دارد به جزییات سفر ماجراجویانه این خانم سوئدی ایران دوست.

فرحزاد بهترین منطقه برای شب نشینی در تهران
فرحزاد که تا چند دهه پیش به عنوان مسیر پیاده روی تا امامزاده داوود مورد توجه قرار می گرفت، بیش از ده سال است که به یکی از تفرج گاه های مهم تهران تبدیل شده است.

گشت و گذاری در یک روستای اروپایی در دل ایران!
گزارشی خواندنی از روستای شگفت انگیزی که اهالی اش به زبان اروپایی حرف می زنند

آدرس پارک های بانوان تهران
در تهران چند پارک و بوستان وسیع وجود دارد که محیط آنها کاملا زنانه است و خانم های محترم در آن به راحتی می توانند تفریح کنند یا حتی روزشان را با ورزش بگذرانند.

فرهنگ و تاریخ صفویه در مجموعه گنجعلی خان یا دالان تاریخی کرمان
بعید است، کسی به کرمان سفر کند و سری به تاریخی ترین مجموعه فرهنگی این شهر نزند؛ مجموعه گنجعلی‌خان که در هر گوشه آن می توان ردی از فرهنگ و تاریخ صفویه را دید.

شروع دور جدید فروش بلیت قطارهای رجا
فروش بلیت قطارهای مسافری شرکت حمل و نقل ریلی رجا، برای حدفاصل 11 مهر تا 30 آبان از ساعت 19 امروز به صورت غیرحضوری آغاز می‌شود.

رجا برای پاییز تخفيف ۱۰ تا ۳۰ درصدی می‌دهد
شرکت حمل و نقل ریلی رجا در ادامه‌ ارائه تسهيلات و تخفيفات به مسافران٬ دور تازه‌‌ای از اين تسهيلات را برای سفرهاس پاييزی و زمستانی آغاز کرده است.

معرفی گرانترن شهر دنیا+ عکس
بانک سویسی «یو بی اس» با انتشار تحقیقات خود بر روی ۷۱ شهر دنیا وضعیت حقوق و درآمد مردم، قیمتها و قدرت خرید را مورد بررسی قرار داده و براین اساس زوریخ سوییس را بعنوان گرانترین شهر دنیا شناخته است.

چند روش برای کنارآمدن با عوارض پرواز
بدن انسان مطابق با شرایط زمین طراحی شده است و دورشدن از سطح آن می تواند برای سلامت مخاطره آمیز باشد. البته این نگرانی با پیشرفت های امروزی برطرف شده و مسافران هوایی می توانند با خیال راحت به مقصد برسند.
آگهی های رایگان