http://iranneeds.com
آخرین اخبار

تصاویری از عجیب ترین جزیره های جهان
در این مطلب شما را با دو جزیزه متفاوت از لحاظ ظاهری آشنا میکنبم.

بیدار مغز:ایران باید از گردشگری سهم ویژه ببرد
مدرس و سخنران تشریفات سازمان ملل متحد گفت: هر ایرانی باید یک راهنمای جهانگردی باشد و تمدن، دین، آیین و کشور خود را تبلیغ کند.

اصفهان به روایت ایندیپندنت
به دنبال بازگشایی سفارت بریتانیا در تهران، روزنامه انگلیسی ایندیپندنت در گزارش مفصل به بررسی آینده توریسم در ایران و آسیب شناسی ظرفیت های توریسمی این کشور با محوریت اصفهان پرداخته است.

معرفی یک ییلاق پاییزی در ماسال مه آلود
وارد شهر ماسال که می شوید، بلوار بلندی پیش رو دارید که تا انتهای آن باید بروید؛ آن هم در نقطه ای که شنبه بازار ماسال در آن قرار دارد و از همین سمت است که جاده ییلاقات ماسال آغاز می شود.

معظلی به نام آنتالیاکه بلای جان مسافران ایرانی است
مقصد «آنتالیا» است اما هواپیما در یک فرودگاه نظامی فرود می‌آید، بعضا چهار ساعت دیگر تا آنتالیا راه باقی مانده که باید با اتوبوس رفت. گاهی هم هواپیما پس از توقفی نیم‌ساعته، راهی آنتالیا می‌شود.

راهنمای سفر نمایشگاهی خوب و مقرون به صرفه مشهد
اگر اهل سفرهای نمایشگاهی هستید و دوست دارید اقتصادی سفر کنید دراین مطلب سعی دارم تجربیات سفر چهار روزه خود به مشهد را به نظرتان برسانم.

با 10 عدد از باعظمت‌ترین کاخ‌ها و بناهای دنیا آشنا شوید
در ادامه با 10 عدد از باعظمت‌ترین کاخ‌ها و بناهای دنیا آشنا شوید.

تصاویری زیبا و متفاوت از یک کلیسای مدرن
این کلیسا برای مسیحیان پروتستان بنا شده و متریال اصلی در این ساختمان، بتن است.

پیش بینی سونامی گردشگران، بعد از برجام
مسعود سلطانی‌فر در گفت‌وگو با خبرگزاری آسوشیتدپرس، پیش‌بینی کرده است که پس از اجرای توافق هسته‌ای افزایشی چشم‌گیر در شمار گردشگران خارجی که به ایران سفر می‌کنند، رخ دهد.

تصاویری از نمایشگاه صخره های مرجانی بی‌نظیر
هنرمند هنرهای تجسمی Yadegar Asisi آخرین نمایشگاه خود را تشکیل داد. این نمایشگاه حاوی ماکتی از گیاهان سبز و بسیار زیبا و خصوصا صخره های مرجانی زیر اقیانوس ها می باشد.
آگهی های رایگان