http://iranneeds.com
آخرین اخبار

معظلی به نام آنتالیاکه بلای جان مسافران ایرانی است
مقصد «آنتالیا» است اما هواپیما در یک فرودگاه نظامی فرود می‌آید، بعضا چهار ساعت دیگر تا آنتالیا راه باقی مانده که باید با اتوبوس رفت. گاهی هم هواپیما پس از توقفی نیم‌ساعته، راهی آنتالیا می‌شود.

راهنمای سفر نمایشگاهی خوب و مقرون به صرفه مشهد
اگر اهل سفرهای نمایشگاهی هستید و دوست دارید اقتصادی سفر کنید دراین مطلب سعی دارم تجربیات سفر چهار روزه خود به مشهد را به نظرتان برسانم.

با 10 عدد از باعظمت‌ترین کاخ‌ها و بناهای دنیا آشنا شوید
در ادامه با 10 عدد از باعظمت‌ترین کاخ‌ها و بناهای دنیا آشنا شوید.

تصاویری زیبا و متفاوت از یک کلیسای مدرن
این کلیسا برای مسیحیان پروتستان بنا شده و متریال اصلی در این ساختمان، بتن است.

پیش بینی سونامی گردشگران، بعد از برجام
مسعود سلطانی‌فر در گفت‌وگو با خبرگزاری آسوشیتدپرس، پیش‌بینی کرده است که پس از اجرای توافق هسته‌ای افزایشی چشم‌گیر در شمار گردشگران خارجی که به ایران سفر می‌کنند، رخ دهد.

تصاویری از نمایشگاه صخره های مرجانی بی‌نظیر
هنرمند هنرهای تجسمی Yadegar Asisi آخرین نمایشگاه خود را تشکیل داد. این نمایشگاه حاوی ماکتی از گیاهان سبز و بسیار زیبا و خصوصا صخره های مرجانی زیر اقیانوس ها می باشد.

برف پاییزی مهمان محور هراز و چالوس را سفیدپوش کرد
نخستین برف پاییزی در محور هراز و چالوس بارید.

فروش بلیت‌های چارتری بدون درج قیمت!
مدیر یکی از دفاتر خدمات مسافرتی با اعتراض به نحوه فروش بیلت‌های چارتری که «سفیدقیمت» عرضه می‌شود، گفت: فروش بلیت‌های چارتری بدون درج قیمت، اتفاق وحشتناکی است که در سفرهای هوایی رخ داده و لازم است به صورت ریشه‌ای با آن برخورد شود.

چرا توریسم خوراک در ایران مهجور مانده است؟
به نظر می‌رسد توریسم خوراک با وجود فرهنگ غنی، تنوع قومی و جشنواره‌های غذایی که در ایران برگزار می‌شود، مهجور مانده است. در حالی که کشورهایی مثل چین، فرانسه و ژاپن با انتشار تصاویری از خوراک‌هایشان، ذائقه‌ها را تحریک می‌کنند، ما تلاشی برای برانگیخته شدن اشتهای گردشگران نمی‌کنیم.

مسیر کوچک پادشاه خطرناک ترین پیاده رو جهان +عکس
در سال ۱۹۲۱ شاه آلفونسو سیزدهم دستور ایجاد یک «مسیر کوچک» را صادر کرد و به اندازه ای آن را دوست داشت که خودش هم بر آن پیاده روی کرد.
آگهی های رایگان