http://iranneeds.com
آخرین اخبار

تصاویری عجیب از ساختمان های متروک در اروپا
من عاشق ساختمان های قدیمی هستم و علاقه زیادی به گشت و گذار در ساختمان های متروک و رها شده هستم.

تصاویری زیبا از دیدنی های خیابان های ژاپن
عکس های تاکاشی یاسوی از زیبایی خیابان های ژاپن را خواهیم دید. او می گوید:"عکاسی کمی لذت بیشتر است، شور و اشتیاق است." هرچند عکس های او بیشتر کنجکاوی را برمی انگیزد تا احساسات. دوربین او همه چیز را مانند مردمی که درحال عبور هستند، می بیند.

تصاویری از آسمان خراش‌های بلند و معروف در جهان
کلمه آسمان خراش در اواخر قرن 19 به عنوان نتیجه حیرت عموم از ساختمان های بلند ساخته شده در شیکاگو و نیویورک محبوب شد.

تصاویری از بزرگترین خانه گِلی در جهان
مردم درک متفاوتی از وحدت با طبیعت و همگان شدن با آن را دارند، ساخت و ساز ساختمان از جمله مواد سازگاری انسان با طبیعت می تواند باشد تا بتوان خانه ای ساخت که کاملا هماهنگ با محیط زیست باشد.

تصاویری جالب از زندگی عشایر مغولستان
مردم ساتان دامداران گوزن شمالی هستند و در Khövsgöl Aimag مغولستان زندگی می کنند. آنها یکی از آخرین گروه های پرورش دهنده گوزن عشایری در جهان هستند. این گروه هزاران سال است که در دور افتاده ترین منطقه نیمه قطبی taïga ساکن اند و 5 تا 10 بار در سال کوچ می کنند. گوزن های شمالی و این مردم وابسته به یکدیگرند.

تصاویری از زیباترین و شگفت‌انگیزترین باغ‌های جهان
باغ معمولا اشاره به یک منطقه محصور با بسیاری از انواع درختان و درختچه ها و همچنین گل است. باغ یک کلمه مشترک به زبان ایرانی ، فارسی ، پشتو ، کردی ، لری به معنی Garden یا Orchard (درختان میوه) می باشد .

تصاویری از مجسمه انسان غول پیکر در کوه خدا در ایتالیا
در یکی از جاذبه های گردشگری ایتالیا در شمال این کشور کوهی وجود دارد که به گفته محلی های به نام کوه خدا معروف شده است که یک مجسمه در آن خود نمایی می کند که این مجسمه قدیمی و تاریخی بازدیدکنندگان زیادی دارد.

هشدار در مورد به اشتراک گذاشتن تصویر کارت پرواز
بار کدهای حک شده روی کارت پرواز حاوی اطلاعات بسیاری از کاربران هستند.

عکس‌هایی جالب از مکان های قدیمی و نوستالژیک ایران
در این مطلب تصاویری از مکان های قدیمی را برای شما قرار داده ایم.

شهری که 5 ماه سال خورشید ندارد + عکس
شهر «ریوکان» نروژ پنج ماه از سال را بدون تابش نور خورشید و در تاریکی به سر می برد سالهاست که با انجام پروژه‌ای با نام «پروژه آیینه» این مشکل تا حدودی رفع شده است.
آگهی های رایگان